ÇALIŞMAK ya da ÇALIŞMAMAK

Ne kadar uzun zaman olmuş ve nasıl bir motivasyonla açmışım canım blogumu… Şuan bir sürü kitabın arasında uykusuz gözlerim ve karmakarışık beynimle karşınızdayım, kahvemde bitmek üzere… Kedim ilgi bekliyor, malum aylardan mart kedilerin bayramı mübarek olsun, çamaşırlar yıkanmak istiyor, ev toplanmak istiyor, masam düzenlenmek istiyor herkes benden birşey bekliyor… Benim tek odak noktam var TOEFL!

2 Nisan da TOEFL sınavım var… Çalışıyorum ama doğru mu çalışıyorum bilmiyorum? Sevgili öğrencilerimi çok daha iyi anlıyorum…

Herkes sizden birşey beklediğinde ama sizin odak noktanız çok ama çok daha farklı olduğunda siz ne yapıyorsunuz? Bu arada acil durum şekerlerim nerede benim?

im a comic making machine that runs on jellybeans

2 Comments

Filed under GENEL

2 responses to “ÇALIŞMAK ya da ÇALIŞMAMAK

  1. Öncelikle TOEFL sınavınızda başarılar dilerim. Sınav sonrası, deneyimlerinizi bizimle daha sık paylaşmanız mümkün olacaktır herhalde. Yanılmıyorsam sınıf öğretmenisiniz. Ben öğretmen değilim. Ama ilköğretim düzeyindeki çocuklarla ilgilenmeyi sevdiğim için bu konular dikkatimi çekiyor. Ağaç uygulamanızı ben de deniyeceğim. Ayrıca, tavsiye ettiğiniz “Öğretim Stratejileri” kitabının da siparişini verdim. Biran önce okumak için sabırsızlanıyorum. Ben de düşüncelerimi sizinle paylaşmak isterim…

    • Merhaba Yesim Hanim
      Cok sevindim baglanti kurmaniza ve onerilere karsi olumlu tavriniza. Artik daha duzenli yazacagim. Siz de uygulama sonrasi dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirim: )

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s